Velké čokolády

Pro ty, kteří si chtějí pochutnat na větším kousku, máme v nabídce velké čokolády.

1 položek celkem

Cena

15391540
115391540

Hmotnost

Ingredience

Procento kakaa

Příležitost

Vlastnosti

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
cokolada 1 kg cokoladovna janek
Baleno se suchým ledem
1 539 Kč / ks

Vy vymyslíte, my vytvoříme. Vy sníte. Tomu se říká rovnováha.  

119

Obrovská čokoláda

Co je vůbec velká čokoláda? Musí jí být tolik, aby její spořádání byla konečně výzva. Aby tabulka byla vlastně spíš tabule. A tohle je ono. Maxi čokoláda o hmotnosti 1 kg. Hořká, mléčná nebo bílá? Je to na vás. I posyp si zvolíte sami. Ale nikdy to nebude krok vedle. Stačí mít totiž kvalitní suroviny. Znát jejich původ, pečlivě je přebrat a nakonec poctivě zpracovat. Tradici zkombinovat s moderními technologiemi. Jenom pak totiž chutnají obrovské čokolády přesně tak, jak mají. Některé křupou, další chroupou a najdou se i takové, co jen se lehce rozplývají na jazyku.  

Jaká ta čokoláda vlastně je?

Mohli bychom tady teď vyprávět pohádky o tom, co všechno velké čokolády jsou a co naopak vůbec. Jaké by měly být a co od nich čekat. Ale proč vás krmit slovy. Zkuste to radši na vlastní jazyk a nebezpečí. Nebezpečí? Jakto? To, co děláme, totiž způsobuje okamžitou závislost na kvalitní čokoládě.

Proč JANKOVA mega čokoláda slova nepotřebuje?

Protože prostě chutná tak, jak mega čokoláda chutnat má. A je úplně jedno, jestli jste si přišli pro mléčnouhořkou nebo bílou. Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Pokud nejste spisovatel, tak poctivé řemeslo žádné romány nepotřebuje. A obrovská čokoláda zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovává se za hory cukru. Naopak. Přiznává se ke všemu ve své nejčistší podobě. Nejsou tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.

TIP: Rádi byste ochutnali další speciality od JANKA? Vyzkoušet můžete bílou čokoládu, hořkou čokoládu, oříškybonboniéry, oříškové krémy, nebo třeba čokoládové pralinky, které pravidelně ochutnáváme a přidáváme nové varianty. Osobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen.