Proteinová čokoláda

Dostali jste chuť na poctivou proteinovou čokoládu od JANKA? Poctivá česká výroba bez lepku, bez palmového oleje a s dopravou zdarma od 1 500 Kč.

4 položek celkem

Cena

1091049
11091049

Hmotnost

Ingredience

Procento kakaa

Příležitost

Vlastnosti

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 4
Čokofitka (4 ks)
136 Kč / ks

31,1 % bílkovin? To je hodně svalů v každé ze 4 čokoládových...

81
tabulka proteinove cokolady 72 procent cokoladovna janek.jpg
109 Kč / ks

Čokoládová tabulka, co vám pohlídá formu – 31,1 % bílkovin.

80
proteinovy balicek maly liskovka prava horka cokolada proteinova cokolada pridany syrovatkovy protein cokoladovna janek
Novinka
649 Kč / ks

Čokoládový balíček plný proteinu.

1516
proteinovy balicek velky liskovka lanyze orechy prava horka proteinovka cokofitka cokoladovna janek
Novinka Tip
1 049 Kč / ks

Pořádný čokoládový balíček plný odhodlání

1515

Fitness čokolády

Kolik svalů se vejde do jedné tyčinky? No, JANKOVA proteinová čokoláda je rovnou z více jak 31 % tvořena proteinem. A to už je takový menší bicák. Když se budete snažit. My už svoje udělali. Vzali jsme ty nejkvalitnější suroviny. Přebrali a zpracovali. Pečlivě, ale šetrně. Díky tomu je naše proteinová tyčinka nabitá stejně jako fitko na Nový rok.

Jaká ta proteinová čokoláda vlastně je?

Mohli bychom tady teď vyprávět pohádky o tom, co to proteinová čokoláda je a co naopak vůbec. Jaká by mělo být a co od něj čekat. Ale proč vás krmit slovy. Zkuste to radši na vlastní jazyk a nebezpečí. Nebezpečí? Jakto? To, co děláme, totiž způsobuje okamžitou závislost na kvalitní čokoládě.

Proč JANKOVA proteinová čokoláda slova nepotřebuje?

Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Poctivé řemeslo totiž žádné romány nepotřebuje. A pořádná proteinová čokoláda zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovává se za hory cukru. Naopak. Přiznává se ke všemu ve své nejčistší podobě. Není tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.

Chcete zkusit něco výjimečného? Vyzkoušejte naše čokoládové filtry: kokosový cukr, bílá čokoláda, čokoládové figurky, kakaové nibsy, čokoládové pecky.