Plody v čokoládě

Pro gurmány - plody v čokoládě od JANKA. Kombinace přírodních chutí s dopravou zdarma při nákupu nad 1 500 Kč.

3 položek celkem

Cena

2301099
12301099

Hmotnost

Ingredience

Procento kakaa

Příležitost

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 3
liskove orechy v cokolade cokoladovna janek.jpg
Baleno se suchým ledem
1 099 Kč / ks

Protože i klasika může chutnat fakt dobře.

835
liskove orechy v tmave cokolade balicek cokoladovna janek
Baleno se suchým ledem
230 Kč / ks

Protože i klasika může chutnat fakt dobře.

834
mandle ve skorici v mlecne cokolady janek.jpg
Baleno se suchým ledem
1 099 Kč / ks

Když se potká mandle, mléčná čokoláda a cejlonská skořice, tak to...

855

Ovoce v čokoládě

Někdy je to ovoce, jindy zase oříšek. Vždycky je to ale obalené v JANKOVĚ čokoládě. Chutě spojujeme tak, aby dokonale ladily. Každý kousek obalujeme ručně. Poctivě. Jen tak totiž máme jistotu, že vám dorazí to, co jste si s chutí objednali. 

Jaké ty plody v čokoládě vlastně je?

Mohli bychom tady teď vyprávět pohádky o tom, co všechno plody v čokoládě jsou a co naopak vůbec. Jaké by měly být a co od nich čekat. Ale proč vás krmit slovy. Zkuste to radši na vlastní jazyk a nebezpečí. Nebezpečí? Jakto? To, co děláme, totiž způsobuje okamžitou závislost na kvalitní čokoládě.

Proč JANKOVY plody v čokoládě slova nepotřebují?

Protože prostě chutnají tak, jak plody v čokoládě chutnat mají. Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Pokud nejste spisovatel, tak poctivé řemeslo žádné romány nepotřebuje. A pořádné plody v čokoládě zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovávají se za hory cukru. Naopak. Přiznávají se ke všemu ve své nejčistší podobě. Nejsou tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.

🍫TIP: Pro milovníky čokolády máme připravené naše čokoládové filtry. Vyzkoušejte také naše čokoládové figurky, čokoládové pecky, lámanou bílou čokoládu, čokoládové nářadí, nebo čokoládové krémy, které pravidelně ochutnáváme a přidáváme nové varianty. Osobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen.

🍫 Přečtěte si naše články: