Kakaový nápoj

Pro rychlou přípravu - kakaový nápoj od JANKA. Snadný a rychlý zážitek s dopravou zdarma od 1 500 Kč.

1 položek celkem

Cena

449450
1449450

Hmotnost

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
kakaovy napoj cokoladovy cokoladovna janek.jpg
Baleno se suchým ledem
449 Kč / ks

JANEK, co vás zahřeje. A osladí vám život.

636

Kakao nápoj

Voní, hřeje, chutná. Tak, jak to umí jen sladký kakaový nápojŽádná aromata, žádné dochucování. Vzali jsme pořádnou čokoládu – tu naši. Smíchali ji s kokosovým cukrem a udělali to nejvoňavější kakaíčko. Už stačí jen rohlík s máslem a jste rázem zase u babičky na prázdninách.

Jaký ten kakaový nápoj vlastně je?

Mohli bychom tady teď vyprávět pohádky o tom, co všechno kakaový drink je a co naopak vůbec. Jaký by měl být a co od něho čekat. Ale proč vás opíjet slovy. Zkuste to radši na vlastní jazyk a nebezpečí. Nebezpečí? Jakto? To, co děláme, totiž způsobuje okamžitou závislost na kvalitní čokoládě.

Proč JANKŮV kakaový drink slova nepotřebuje?

Protože prostě chutná tak, jak kakaový nápoj chutnat má. Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Pokud nejste spisovatel, tak poctivé řemeslo žádné romány nepotřebuje. A pořádný kakaový nápoj zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovává se za hory cukru. Naopak. Přiznává se ke všemu ve své nejčistší podobě. Není tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.

🍫TIP: Rádi byste ochutnali další speciality od JANKAOslovte své chuťové buňky s naší unikátní selekcí čokoládových specialit! Vyzkoušejte třeba arašídovou čokoládufenyklovou čokoláduchilli čokoládu nebo delikátní nugátovou čokoláduOsobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen.

🍫 Přečtěte si naše články: