Čokoládová zmrzlina

Dostali jste chuť na poctivou čokoládovou zmrzlinu od JANKA? Poctivá česká výroba bez lepku, bez palmového oleje a s dopravou zdarma od 1 500 Kč.

1 položek celkem

Cena

175176
1175176

Ingredience

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
vanilkova adria gold kelimek 350 ml cokoladovna janek spoluprace
Baleno se suchým ledem
175 Kč / ks

Největší klasika mezi zmrzlinami.

980

Čokoládová zmrzlina

Naši čokoládu jsme na chvilku uložili k ledu a bylo to nejlepší rozhodnutí. Zmrzlý JANEK totiž v létě vážně bodne. Kromě klasické čokoládové zmrzliny jsme se pustili i do sorbetů a mražených jogurtů. Dohromady je to totiž dokonalá symfonie chutí. Takže je jedno, jestli pražíme nebo mrazíme. Všechno totiž děláme poctivě. Jako, že se JANEK jmenujeme.

Jaká ta čokoládová zmrzlina vlastně je?

Mohli bychom tady teď vyprávět pohádky o tom, co všechno čokoládová zmrzlina je a co naopak vůbec. Jaká by měla být a co od ní čekat. Ale proč vás krmit slovy. Zkuste to radši na vlastní jazyk a nebezpečí. Nebezpečí? Jakto? To, co děláme, totiž způsobuje okamžitou závislost na kvalitní čokoládě.

Proč JANKOVY čokoládové zmrzliny slova nepotřebují?

Protože prostě chutnají tak, jak čokoládové zmrzliny chutnat mají. Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Pokud nejste spisovatel, tak poctivé řemeslo žádné romány nepotřebuje. A pořádná čokoládová zmrzlina zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovává se za hory cukru. Naopak. Přiznává se ke všemu ve své nejčistší podobě. Není tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.

🍫TIP: Mezi další oblíbené čokoládové filtry patří: tabulková čokoláda, hořká čokoláda, mléčná čokoláda, lámaná čokoláda, oříškové krémy, Bean to bar čokoládky a také pralinky

🍫 Přečtěte si naše články: