JANKŮV barevný arašídový nugát 5 ks

100 Kč / ks 89,29 Kč bez DPH 270,27 Kč / 100 g
Skladem (>50 ks)

Pochoutka ke každé chvilce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tak dlouhou jste si o něj říkali, až jsme dali na vás. Pořádný jarní arašídový nugát. Arašídy a čokoláda. Tečka. A co se nestalo? Radši jsme si ho udělali sami. Tak nás zachraňte. Protože jestli si ho nedáte vy, tak my se asi užere... nugátujeme. Po prvním ochutnání totiž nejde přestat. 

Oproti "klasickému" nugátu (tmavá, mléčná a bílá čokoláda) je to sladší a zároveň díky ruby čokoládě více svěží s ovocnějším tónem chuti.

 V tomto balení naleznete 5ks barevného arašídového nugátu.

JANEK, to je: 

  • poctivá česká výroba
  • čistá přírodní chuť
  • bez palmového oleje
  • bez lepku
  • závislost na pořádném arašídovém nugátu

Složení: arašídy 50 % (rozmělněné), bílá čokoláda, ruby čokoláda, (kakaová hmota, kakaové máslo, cukr, sušené mléko, přírodní vanilka),

Hmotnost: 37,5 g

Min. trvanlivost: 6 měsíců (při správném skladování)

Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota 597kcal/2494kJ, tuky 44,4g, sacharidy 28,6g z toho cukry 25g, bílkoviny 16,2g.

JANKŮV příběh

Začalo to v Uherském Brodě roku 2015 chutí na čokoládu. Pravou a poctivou. Čokoládu, která vám naplní každý chuťový pohárek až po samotný okraj a pak se postupně rozplyne. Se slinami se nám začaly sbíhat i myšlenky. Z touhy po výjimečné kvalitě a požitku se tak zrodila naše Čokoládovna JANEK. Děláme přesně to, na co jsme tenkrát dostali tu šílenou chuť. Děláme čokoládu bez výmluv.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: