Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které napomáhají neustále zlepšovat funkce webu.
https://business.safety.google/privacy/
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 778 716 678
info@cokoladovnajanek.cz
O nás
Jak vzniká JANEK
Napsali o nás
Velkoobchod
Doprava a platba
Kde ochutnat
Prodejny
Kontakt
Kariéra
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Novinky ✨
Bestsellery
Tabulková čokoláda
Plněné čokolády
Mléčná čokoláda
Hořká čokoláda
Bílá čokoláda
Bean to bar čokoláda
Čokoláda řady Passion
Lámaná čokoláda
Lámaná hořká čokoláda
,
Lámaná mléčná čokoláda
,
Lámaná bílá čokoláda
Bonboniery, pralinky a lanýže
Bonboniery
Nugát
Kusové pralinky a lanýže
Příležitosti
Halloween
Adventní kalendáře
Mikuláš
Vánoční čokolády
Svatební čokolády
Dárkové poukazy
Narozeniny
Dárky do 499kč
,
Dárky do 999kč
,
Dárky nad 1000kč
Návrat do školy
Valentýn ❤
JANEK Merchandise
Exkluzivní (limitované) spolupráce
Zakázková výroba
Čokoládové speciality
Čokoládová lízátka
Čokoládová srdíčka
Čokoládové figurky
Čokoládové krémy
Cibulové chutney
Proteinová čokoláda
Čokoládové nářadí
Obaleno v čokoládě
Snídaňové kaše
Káva - Coffeespot
Ořechy a ovoce
Doplňkový prodej
Kakaové produkty
Kakaové boby
Kakaové máslo
Kakaová hmota
Čokoládové nápoje
Kakaový prášek (kakao)
,
Horká čokoláda
,
Kakaový nápoj
Kakaové nibsy
Kokosový cukr
Kakaové slupky
Čokoláda k dalšímu zpracování
E-shop
Tabulková čokoláda
Bonboniery, pralinky a lanýže
Čokoládové speciality
Příležitosti
Zakázková výroba
Kakaové produkty
Bez obalu
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
E-shop
Čokoládovna e-shop
, Strana 2
Tabulková čokoláda
Bonboniery, pralinky a lanýže
Čokoládové speciality
Příležitosti
Zakázková výroba
Kakaové produkty
Bez obalu
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
90
položek celkem
Zavřít filtr
Cena
22
Kč
3959
Kč
1
22
3959
Na skladě
90
Barva
Modrá
0
Červená
0
Druh čokolády
Bílá
70
Hořká
93
Ruby
9
Mléčná
90
Hmotnost
13 g
2
14 g
3
15 g
4
23 g
2
38 g
0
45 g
5
50 g
1
60 g
2
70 g
2
75 g
0
80 g
1
85 g
11
90 g
1
95 g
3
100 g
6
105 g
2
110 g
0
120 g
0
125 g
0
150 g
1
180 g
0
200 g
4
210 g
0
220 g
1
250 g
4
270 g
2
290 g
0
325 g
0
420 g
0
435 g
0
500 g
1
650 g
1
880 g
0
1 000 g
1
65 g
0
5 000 g
0
400 g
0
540 g
1
10g
7
12g
5
7,5g
3
3,25g
1
15g
1
9,5g
1
8,5g
2
10,5g
1
12,5g
1
11g
2
7,8g
1
185 g
0
112 g
1
Ingredience
Alkohol
4
Ananas
0
Anýz
0
Arašídy
13
Banán
2
Bean to bar
1
Bez přísad
11
Borůvka
0
Citrón
0
Čokoláda
2
Fenykl
0
Hruška
1
Chilli
2
Jahoda
6
Karamel
5
Kaštan
1
Káva
4
Kokos
3
Koňak
0
Levandule
1
Lískový ořech
9
Lotus
1
Mák
1
Malina
10
Mandle
5
Mango
0
Máta
0
Med
1
Meruňka
0
Nugát
14
Oříšky
24
Ovoce
9
Pekan
3
Pepř
1
Pistácie
8
Pomeranč
1
Popcorn
1
Povidla
0
Protein
0
Rum
2
Rybíz
1
Skořice
4
Slivovice
0
Sůl
2
Švestky
1
Třešně
0
Třešňovice
0
Vanilka
1
Višně
0
Ostružina
4
Meduňka
0
Yzop
0
Fialka
0
Makadamové ořechy
0
Pekanové ořechy
0
Kešu
0
Kadayif
0
Kadaiyf
1
Preclíky
1
Matcha
2
Kakao
0
Knafeh
1
Marcipán
0
Papája
0
Města
Praha
90
Brno
90
Ostrava
90
Plzeň
90
Liberec
90
Olomouc
90
České Budějovice
90
Hradec Králové
90
Pardubice
90
Ústí nad Labem
90
Zlín
90
Karlovy Vary
90
Kladno
90
Mladá Boleslav
90
Znojmo
90
Obilnina
Rýže
0
Oves
0
Procento kakaa
31
0
34
32
38
0
40
0
41
1
48,8
0
50
2
60
1
64
0
65
0
70
0
72
0
75
0
90
0
100
0
31,1
0
41,3
2
31,5
0
71
0
47,3
0
Příležitost
Advent
0
Den dětí
4
Den matek
45
Fitness
0
Halloween
2
MDŽ
46
Mikuláš
10
První máj
25
Svatební
16
Valentýn
30
Vánoce
25
Velikonoce
6
Den otců
31
Tag
Akce
84
Alkohol
2
Česká
84
Domácí
84
Exkluzivní
84
Kvalitní
84
Lepek
4
Luxusní
84
Nejlepší
84
Originální
84
Palmový olej
1
Tvar
Zajíc
0
Srdce
11
Vajíčka
0
Tyčinka
2
Pejsek
2
Fotbalový míč
0
Kačer
0
Typ kávy
Zrnková káva
0
Vlastnosti
Bez cukru
0
Bez laktózy
4
Bez lepku
49
Drcené
0
Nedrcené
0
Nedeoderizované
0
Nepražené
0
Raw
0
Malá
7
Velká
4
Vysoký obsah kakaa
0
Vegan
0
Pražené
0
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
90
Výpis produktů
Mléčná čokoláda se solí
145 Kč
Měrná cena:
170,59 Kč / 100 g
Do košíku
45
Mléčné čokoládové lízátko – srdíčko
46 Kč
Měrná cena:
353,85 Kč / 100 g
Do košíku
66
Mléčné čokoládové srdíčko s potiskem z lásky
54 Kč
Měrná cena:
385,71 Kč / 100 g
Do košíku
63
Mléčné čokoládové srdíčko s lyofilizovanými jahodami a banánem
54 Kč
Měrná cena:
385,71 Kč / 100 g
Do košíku
25
Mléčné čokoládové srdíčko s vánočním potiskem
54 Kč
Měrná cena:
385,71 Kč / 100 g
Do košíku
395
Popcorn v mléčné čokoládě
109 Kč
Měrná cena:
218 Kč / 100 g
Do košíku
1541
Pralinka JANKOVA dubajská
65 Kč
Měrná cena:
541,67 Kč / 100 g
Detail
Tmavá
Mléčná
+ další
2829/MLE
Pralinka JANKOVA irská káva
32 Kč
Měrná cena:
246,15 Kč / 100 g
Detail
Tmavá
Mléčná
Bílá
+ další
725/TMA2
Pralinka JANKOVA jahodová
32 Kč
Měrná cena:
320 Kč / 100 g
Detail
Tmavá
Mléčná
Bílá
+ další
743/TMA2
Pralinka JANKOVA kaštanová
32 Kč
Měrná cena:
320 Kč / 100 g
Detail
Tmavá
Mléčná
+ další
951/TMA2
Pralinka JANKOVA levandulová
32 Kč
Měrná cena:
355,56 Kč / 100 g
Detail
Tmavá
Mléčná
Bílá
+ další
942/TMA2
Pralinka JANKOVA maková
32 Kč
Měrná cena:
320 Kč / 100 g
Detail
Mléčná
Bílá
+ další
2302/ML
Pralinka JANKOVA pistáciová
32 Kč
Měrná cena:
266,67 Kč / 100 g
Detail
Tmavá
Mléčná
Bílá
+ další
963/TMA2
Pralinka JANKOVO chilli v karamelu
32 Kč
Měrná cena:
320 Kč / 100 g
Detail
Tmavá
Mléčná
+ další
978/TMA2
Pralinka JANKOVO kokosové srdíčko
32 Kč
Měrná cena:
320 Kč / 100 g
Detail
Tmavá
Mléčná
Bílá
+ další
972/TMA2
Pralinka JANKŮV hruškový karamel
32 Kč
Měrná cena:
290,91 Kč / 100 g
Detail
Tmavá
Mléčná
+ další
695/TMA2
Pralinka JANKŮV karamel
32 Kč
Měrná cena:
320 Kč / 100 g
Detail
Tmavá
Mléčná
Bílá
+ další
707/TMA2
Pralinka JANKŮV lískooříškový nugát s lískovým ořechem
65 Kč
Měrná cena:
500 Kč / 100 g
Do košíku
953
Pralinka JANKŮV lískový ořech
32 Kč
Měrná cena:
290,91 Kč / 100 g
Detail
Tmavá
Mléčná
Bílá
+ další
984/TMA2
Pralinka JANKŮV nugát
23 Kč
Měrná cena:
255,56 Kč / 100 g
Detail
Tmavá
Mléčná
Bílá
+ další
713/TMA2
Pralinka JANKŮV pistáciový nugát
46 Kč
Měrná cena:
383,33 Kč / 100 g
Do košíku
963
Pralinka JANKŮV Rum Bucanero
32 Kč
Měrná cena:
400 Kč / 100 g
Detail
Tmavá
Mléčná
+ další
960/TMA2
Pralinka JANKŮV Rum Havana
32 Kč
Měrná cena:
320 Kč / 100 g
Detail
Tmavá
Mléčná
+ další
954/TMA2
Pralinka JANKŮV slaný karamel
32 Kč
Měrná cena:
290,91 Kč / 100 g
Detail
Tmavá
Mléčná
Bílá
+ další
689/TMA2
S kávou - lámaná čokoláda mléčná 250g
339 Kč
Měrná cena:
135,60 Kč / 100 g
Do košíku
1506
S mandlí - lámaná čokoláda mléčná 250g
355 Kč
Měrná cena:
142 Kč / 100 g
Do košíku
1513
Tyčinka mléčná 45g
69 Kč
Měrná cena:
153,33 Kč / 100 g
Detail
3153/SLO
Velké mléčné čokoládové srdíčko s drcenými lyofilizovanými malinami a ostružinami
175 Kč
Měrná cena:
291,67 Kč / 100 g
Do košíku
77
Velké mléčné čokoládové srdíčko s lískovými ořechy
169 Kč
Měrná cena:
241,43 Kč / 100 g
Do košíku
103
Velké mléčné čokoládové srdíčko s lyofilizovanou jahodou a malinou
149 Kč
Měrná cena:
248,33 Kč / 100 g
Do košíku
534
Ovládací prvky výpisu
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 2.
1
2
90
položek celkem
Nahoru