Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které napomáhají neustále zlepšovat funkce webu.
https://business.safety.google/privacy/
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 778 716 678
info@cokoladovnajanek.cz
O nás
Jak vzniká JANEK
Napsali o nás
Velkoobchod
Doprava a platba
Kde ochutnat
Prodejny
Kontakt
Kariéra
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Novinky ✨
Bestsellery
Tabulková čokoláda
Plněné čokolády
Mléčná čokoláda
Hořká čokoláda
Bílá čokoláda
Bean to bar čokoláda
Čokoláda řady Passion
Lámaná čokoláda
Lámaná hořká čokoláda
,
Lámaná mléčná čokoláda
,
Lámaná bílá čokoláda
Bonboniery, pralinky a lanýže
Bonboniery
Nugát
Kusové pralinky a lanýže
Příležitosti
Halloween
Adventní kalendáře
Mikuláš
Vánoční čokolády
Svatební čokolády
Dárkové poukazy
Narozeniny
Dárky do 499kč
,
Dárky do 999kč
,
Dárky nad 1000kč
Návrat do školy
Valentýn ❤
JANEK Merchandise
Exkluzivní (limitované) spolupráce
Zakázková výroba
Čokoládové speciality
Čokoládová lízátka
Čokoládová srdíčka
Čokoládové figurky
Čokoládové krémy
Cibulové chutney
Proteinová čokoláda
Čokoládové nářadí
Obaleno v čokoládě
Snídaňové kaše
Káva - Coffeespot
Ořechy a ovoce
Doplňkový prodej
Kakaové produkty
Kakaové boby
Kakaové máslo
Kakaová hmota
Čokoládové nápoje
Kakaový prášek (kakao)
,
Horká čokoláda
,
Kakaový nápoj
Kakaové nibsy
Kokosový cukr
Kakaové slupky
Čokoláda k dalšímu zpracování
E-shop
Tabulková čokoláda
Bonboniery, pralinky a lanýže
Čokoládové speciality
Příležitosti
Zakázková výroba
Kakaové produkty
Bez obalu
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
E-shop
Čokoládovna e-shop
, Strana 2
Tabulková čokoláda
Bonboniery, pralinky a lanýže
Čokoládové speciality
Příležitosti
Zakázková výroba
Kakaové produkty
Bez obalu
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
359
položek celkem
Zavřít filtr
Cena
19
Kč
7245
Kč
1
19
7245
Na skladě
359
Barva
Modrá
2
Červená
2
Druh čokolády
Bílá
68
Hořká
84
Ruby
9
Mléčná
85
Hmotnost
13 g
5
14 g
14
15 g
6
23 g
7
38 g
1
45 g
14
50 g
2
60 g
5
70 g
4
75 g
1
80 g
2
85 g
29
90 g
9
95 g
9
100 g
11
105 g
7
110 g
2
120 g
2
125 g
2
150 g
6
180 g
1
200 g
3
210 g
5
220 g
2
250 g
30
270 g
2
290 g
1
325 g
1
420 g
1
435 g
1
500 g
6
650 g
5
880 g
1
1 000 g
14
65 g
2
5 000 g
0
400 g
1
540 g
1
10g
6
12g
6
7,5g
4
3,25g
1
15g
2
9,5g
1
8,5g
2
10,5g
2
12,5g
1
11g
2
7,8g
0
185 g
1
112 g
1
Ingredience
Alkohol
14
Ananas
1
Anýz
0
Arašídy
19
Banán
15
Bean to bar
1
Bez přísad
39
Borůvka
1
Citrón
11
Čokoláda
2
Fenykl
0
Hruška
11
Chilli
17
Jahoda
34
Karamel
18
Kaštan
11
Káva
22
Kokos
17
Koňak
0
Levandule
11
Lískový ořech
22
Lotus
0
Mák
1
Malina
37
Mandle
18
Mango
1
Máta
9
Med
11
Meruňka
11
Nugát
31
Oříšky
65
Ovoce
47
Pekan
9
Pepř
2
Pistácie
24
Pomeranč
4
Popcorn
1
Povidla
10
Protein
4
Rum
10
Rybíz
1
Skořice
14
Slivovice
10
Sůl
14
Švestky
1
Třešně
3
Třešňovice
0
Vanilka
1
Višně
1
Ostružina
10
Meduňka
0
Yzop
0
Fialka
2
Makadamové ořechy
1
Pekanové ořechy
1
Kešu
3
Kadayif
0
Kadaiyf
0
Preclíky
0
Matcha
2
Kakao
2
Knafeh
0
Marcipán
1
Papája
1
Města
Praha
359
Brno
359
Ostrava
359
Plzeň
359
Liberec
359
Olomouc
359
České Budějovice
359
Hradec Králové
359
Pardubice
359
Ústí nad Labem
359
Zlín
359
Karlovy Vary
359
Kladno
359
Mladá Boleslav
359
Znojmo
359
Obilnina
Rýže
2
Oves
2
Procento kakaa
31
1
34
32
38
10
40
1
41
1
48,8
2
50
2
60
2
64
28
65
2
70
2
72
5
75
1
90
1
100
3
31,1
1
41,3
2
31,5
1
71
1
47,3
1
Příležitost
Advent
9
Den dětí
5
Den matek
96
Fitness
1
Halloween
7
MDŽ
96
Mikuláš
27
První máj
72
Svatební
62
Valentýn
90
Vánoce
41
Velikonoce
10
Den otců
36
Tag
Akce
359
Alkohol
9
Česká
359
Domácí
359
Exkluzivní
359
Kvalitní
359
Lepek
12
Luxusní
359
Nejlepší
359
Originální
359
Palmový olej
1
Tvar
Zajíc
1
Srdce
40
Vajíčka
1
Tyčinka
3
Pejsek
4
Fotbalový míč
1
Kačer
1
Typ kávy
Zrnková káva
1
Vlastnosti
Bez cukru
1
Bez laktózy
30
Bez lepku
138
Drcené
1
Nedrcené
1
Nedeoderizované
2
Nepražené
1
Raw
3
Malá
23
Velká
23
Vysoký obsah kakaa
9
Vegan
1
Pražené
1
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
359
Výpis produktů
JANKOVY arašídové dukáty 400g
579 Kč
Měrná cena:
144,75 Kč / 100 g
Do košíku
1572
Čokoládové lízátko – pejsek
54 Kč
Měrná cena:
385,71 Kč / 100 g
Do košíku
30
Ta naša nekyselá - espresso směs 1000g
719 Kč
Do košíku
1518
JANKOVO červené srdíčko plněné Lískovkou v KRABIČCE
515 Kč
Měrná cena:
572,22 Kč / 100 g
Do košíku
1526
Mléčná čokoláda s lískovými ořechy
179 Kč
Měrná cena:
170,48 Kč / 100 g
Detail
46
Dřevěná dárková krabička s pralinkami a lanýži 20 ks s textem
1 239 Kč
Měrná cena:
590 Kč / 100 g
Detail
2571/PRO
Mléčná čokoláda „JANKOVA pečeť“
165 Kč
Měrná cena:
173,68 Kč / 100 g
Detail
22
41,3% mléčná čokoláda Passion s jahodami, malinami a fialkou
399 Kč
Měrná cena:
362,73 Kč / 100 g
Do košíku
38
Mléčná čokoláda bylinková - měsíček, bez černý, chrpa, růže
159 Kč
Měrná cena:
187,06 Kč / 100 g
Detail
2265
Drcená lyofilizovaná malina a ostružina - lámaná čokoláda hořká 250g
355 Kč
Měrná cena:
142 Kč / 100 g
Do košíku
1502
Hořká čokoláda
120 Kč
Měrná cena:
141,18 Kč / 100 g
Detail
12
Mandle v mléčné čokoládě a skořici 150g
269 Kč
Měrná cena:
179,33 Kč / 100 g
Do košíku
854
100% Bean to bar hořká čokoláda – Dominikánská republika
195 Kč
Měrná cena:
433,33 Kč / 100 g
Do košíku
443
100% kakaové hmoty 1000g
1 869 Kč
Do košíku
98
100% kakaové hmoty 250g
479 Kč
Měrná cena:
191,60 Kč / 100 g
Do košíku
96
31,1% bílá čokoláda Passion s třešněmi, malinami, ostružinami a růží
339 Kč
Měrná cena:
339 Kč / 100 g
Do košíku
969
40% Bean to bar mléčná čokoláda – Peru
165 Kč
Měrná cena:
366,67 Kč / 100 g
Do košíku
473
41,3% mléčná čokoláda Passion s jahodami, malinami, ostružinami a rybízem
399 Kč
Měrná cena:
399 Kč / 100 g
Do košíku
510
41,3% mléčná čokoláda Passion s kokosem, pekanovými ořechy a malinami
349 Kč
Měrná cena:
290,83 Kč / 100 g
Do košíku
106
50% Bean to bar mléčná čokoláda – Madagaskar
175 Kč
Měrná cena:
388,89 Kč / 100 g
Do košíku
470
50% Bean to bar mléčná čokoláda – Madagaskar s levandulí
180 Kč
Měrná cena:
400 Kč / 100 g
Do košíku
706
60% Bean to bar mléčná čokoláda – Dominikánská republika
175 Kč
Měrná cena:
388,89 Kč / 100 g
Do košíku
467
65% Bean to bar hořká čokoláda – Uganda
175 Kč
Měrná cena:
388,89 Kč / 100 g
Do košíku
458
70% Bean to bar hořká čokoláda – Madagaskar
175 Kč
Měrná cena:
388,89 Kč / 100 g
Do košíku
449
70% Bean to bar hořká čokoláda – Panama
175 Kč
Měrná cena:
388,89 Kč / 100 g
Do košíku
452
72% hořká čokoláda Passion s jahodami, malinami a fialkou
299 Kč
Měrná cena:
271,82 Kč / 100 g
Do košíku
35
72% hořká čokoláda Passion s malinami, pistáciemi a pekanovými ořechy
299 Kč
Měrná cena:
249,17 Kč / 100 g
Do košíku
37
72% hořká čokoláda Passion s ořechy
299 Kč
Měrná cena:
249,17 Kč / 100 g
Do košíku
36
75% Bean to bar hořká čokoláda – Dominikánská republika
195 Kč
Měrná cena:
433,33 Kč / 100 g
Do košíku
440
90% Bean to bar hořká čokoláda – Peru
195 Kč
Měrná cena:
433,33 Kč / 100 g
Do košíku
455
Novinka
Adventní kalendáře - Čtyřčata - Antarktida + Arktida + Nebeský + Čertovský
1 956 Kč
Měrná cena:
260,80 Kč / 100 g
Do košíku
3368
Adventní kalendáře - Dvojčata - Antarktida + Arktida
978 Kč
Měrná cena:
254,69 Kč / 100 g
Do košíku
2680
Novinka
Adventní kalendáře - Dvojčata - Nebeský + Čertovský
978 Kč
Měrná cena:
260,80 Kč / 100 g
Do košíku
3367
Arašídy loupané - 150g
55 Kč
Měrná cena:
36,67 Kč / 100 g
Do košíku
1310
Bean to bar - Hello summer 40% bílá čokoláda s Physalis
149 Kč
Měrná cena:
331,11 Kč / 100 g
Do košíku
1307
Beromantik - sójová svíčka - vůně čistota
1 330 Kč
Měrná cena:
229,31 Kč / 100 g
Do košíku
1479
Beromantik - sójová svíčka - vůně gin - tonic
1 330 Kč
Měrná cena:
229,31 Kč / 100 g
Do košíku
1470
Beromantik - sójová svíčka - vůně hruška
1 330 Kč
Měrná cena:
229,31 Kč / 100 g
Do košíku
1491
Beromantik - sójová svíčka - vůně růže
1 330 Kč
Měrná cena:
229,31 Kč / 100 g
Do košíku
1464
Beromantik - sójová svíčka - vůně smetanový dezert
1 330 Kč
Měrná cena:
229,31 Kč / 100 g
Do košíku
1476
Bezlepková rýžová kaše - Vegan JANEK 650g
429 Kč
Měrná cena:
66 Kč / 100 g
Do košíku
2751
Bezlepková rýžová kaše - Vegan JANEK 65g
55 Kč
Měrná cena:
84,62 Kč / 100 g
Do košíku
2748
Bílá čokoláda
120 Kč
Měrná cena:
141,18 Kč / 100 g
Detail
48
Bílá čokoláda „JANKOVA pečeť“
165 Kč
Měrná cena:
173,68 Kč / 100 g
Detail
54
Bílá čokoláda bylinková - měsíček, černý bez, chrpa, růže
159 Kč
Měrná cena:
187,06 Kč / 100 g
Detail
2264
Bílá čokoláda s arašídy
149 Kč
Do košíku
495
Bílá čokoláda s drcenými lyofilizovanými malinami a ostružinami
149 Kč
Měrná cena:
175,29 Kč / 100 g
Detail
53
Bílá čokoláda s chilli
145 Kč
Měrná cena:
170,59 Kč / 100 g
Detail
55
Bílá čokoláda s kávou
150 Kč
Měrná cena:
176,47 Kč / 100 g
Detail
51
Bílá čokoláda s lískovými ořechy
179 Kč
Měrná cena:
170,48 Kč / 100 g
Detail
52
Bílá čokoláda s lyofilizovaným banánem
155 Kč
Měrná cena:
172,22 Kč / 100 g
Detail
49
Bílá čokoláda s mandlemi
169 Kč
Měrná cena:
160,95 Kč / 100 g
Detail
112
Bílá čokoláda s pekanovými ořechy
165 Kč
Měrná cena:
173,68 Kč / 100 g
Detail
56
Bílá čokoláda s pekanovými ořechy a lyofilizovanými jahodami
169 Kč
Měrná cena:
177,89 Kč / 100 g
Detail
50
Bílá čokoláda s pomerančem
169 Kč
Měrná cena:
198,82 Kč / 100 g
Detail
2608
Bílá čokoláda s potiskem z lásky
175 Kč
Měrná cena:
205,88 Kč / 100 g
Detail
60
Bílá čokoláda s vánočním potiskem
175 Kč
Měrná cena:
205,88 Kč / 100 g
Detail
482
Bílá čokoláda se solí
145 Kč
Měrná cena:
170,59 Kč / 100 g
Detail
58
Bílá ovocná ananasová čokoláda
179 Kč
Měrná cena:
210,59 Kč / 100 g
Detail
2337
Bílá ovocná borůvková čokoláda
179 Kč
Měrná cena:
210,59 Kč / 100 g
Detail
2338
Ovládací prvky výpisu
Načíst 60 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 6.
1
2
6
359
položek celkem
Nahoru