Beromantik - sójová svíčka - vůně čistota

1 099 Kč / ks 908,26 Kč bez DPH 189,48 Kč / 100 ks
Skladem (>50 ks)

Vyberte umění, klid a respekt v jednom.

Detailní informace

Detailní popis produktu

O společnosti Beromantik:

Příběh a historie ohně je starý tisíce, možná i miliony let. Od pradávna všichni vzhlíželi k ohni a světlu, které vydává s velkým respektem. Pro mnohé byl zdrojem života i zkázy. Ale vždy budil v první řadě respekt. A ten jsme v našem příběhu vzali za nejdůležitější. Respekt ke zdraví, surovinám, ruční a poctivé práci. Toto složité spojení pomohlo vytvořit unikátní produkt, který budí respekt a dokazuje, že jdou věci dělat pořád jako v minulosti. S nadšením pro výjimečnou kvalitu.

 

1. Sklo - kvalita a ruční výroba skla je zásadní. 

Skleničky vznikly ve spojení s řemeslnou sklárnou Breznický. Tato sklárna doslova vdechne život každé sklenici a proto se jedná o umělecké dílo. Křišťálové kousky, které dokáží zaujmout. Broušení dodává celé této práci ten nejhezčí požitek a dokáže reprezentovat tu pravou dokonalost řemeslné práce. Sklárna pochází z blízké vesnice Strání - Květná, díky které jsme měli možnost propojit okresní spolupráci.

2. Vůně - ty nejlepší přírodní vůně nejen od francouzských parfumérů.

Ve spojení s francouzskou společností Frey & Lau, která vyrábí esenciální oleje, vůně, a parfémové oleje, jsme začali vyrábět svíčku se sójovým voskem. Tato společnost získává své vstupní suroviny přímo z pěstitelských oblastí, díky čemuž mohou vybrat tu největší kvalitu pro danou vůni.

Tyto oleje jsou cenné i pro nás lidi a používáme je již od starověku. Římský filozof Ovidius a středověká abatyše Hildegarda von Bingen používaly éterické oleje pro péči a zdraví. V aromaterapii se čisté esenciální oleje nebo kombinace používají jako vůně do místnosti, k inhalaci, k masážím nebo dokonce k požití k trávení.

 

3. Vosk - Sójový vosk rostlinného původu. Zdravý, netoxický. 

Používáme pouze prvotřídní sójový vosk speciálně vyvinutý pro výrobu svíček. Je 100% přírodní, vyrobený z čistého sójového oleje. Vhodný do kosmetických výrobků, masážních olejů a másel. Je Hypoalergenní a  vhodný pro vegany. 

Hoří déle a čistěji než parafinový vosk bez nahromadění sazí.

Plněno ručně na Moravě.

 

S balením a přepravou si rozumíme

Je pro nás důležité, aby vám zboží přišlo v pořádku. Klademe důraz na způsob balení, aby bylo při přepravě jako v bavlnce.

  • Pečlivě a s láskou zabalíme každou zásilku — vaše zboží je v bezpečí proti poškození při přepravě 
  • Zboží balíme do krabiček s výplníbublinková fólie, výplň, kartonová krabice
  • Teplé počasí? Poradíme si! — při doručování čokolády v teplých dnech je do zásilky přidáno chladící médium (suchý led)

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Exkluzivní (limitované) spolupráce
Hmotnost: 0.58 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: