KORUNKA POMÁHÁ a my znova s ní

A opět na to budeme potřebovat vaši pomoc. Stejně jako loni a předloni můžeme společně udělat radost těm, kteří ji v životě potřebují ze všeho nejvíc – nemocné děti, rodiny v tísni a senioři. Krabička to k vám do vánoc už možná nestihne, radost k potřebným však určitě ano.

Jak můžete pomoci?

Stačí během dneška 20. 12. koupit naši Charitativní krabičku s pralinkami a lanýži . Celý výnos darujeme charitativnímu projektu KORUNKA POMÁHÁ. Ten dělá jednodušší a často krásnější svět tam, kde byste smích jen těžko hledali. A my teď můžeme pomoci pomáhat. Prvních 100 krabiček už má projekt u sebe. A další čekají na vás.

Charitativní krabička

Předloni se díky vám podařilo vybrat 93 000 Kč, minulý rok to bylo 179 800 Kč, takže společně jsme vybrali více než čtvrt milionu.  Pojďme to letos společně zaokrouhlit na půl milionu.

Pojďme překonat loňský rok

Předloni se díky vám podařilo vybrat 93 000 Kč a loni zase 179 800 Kč. A tak jsme společně získali finance na hračky a potřeby pro děti do nemocnice v Uherském Hradišti. Udělali jsme hezčí Vánoce místnímu domovu seniorů. Nebo pomohli mamince s dětmi, kterým na začátku prosince shořela střecha. Víme, že to má smysl. Proto se na celou akci ohromně těšíme a věnujeme jí veškeré svoje kapacity.

nemocnice-2

Za to všechno vám patří obrovský dík. A věříme, že letos bude ještě větší.

A jak KORUNKA POMÁHÁ?

Charitativní projekt založily zapsané spolky KORUNKA LUHAČOVICE a KORUNKA VELKÉ LOSINY. Už více než 20 let pomáhají všem, kteří dostávají od života rány. Právě takoví lidé jsou často na všechno sami a každá korunka je pro ně obrovským darem.

Za svoji existenci předaly oba spolky desítky milionů. Není jim jedno, jak se lidé kolem nich mají.

Starají se tam, kde je situace často bezvýchodná:

  • Díky nim má tisíce dětí z rodin v tíživé životní situaci šanci na lepší start
  • Handicapovaným a nemocným dětem finančně pomáhají se získáním léků a kompenzačních prostředků. 
  • Zpříjemňují seniorům pobyt v pečovatelských domech i nemocnicích.
  • Uspořádali humanitární pomoc při tornádu nebo povodních na jižní Moravě.