Lámaná čokoláda

Zamilujete se do naší lámané čokolády od JANKA. Bez lepku, bez palmového oleje a s dopravou zdarma od 1 500 Kč.

2 položek celkem

Cena

250269
1250269

Hmotnost

Ingredience

Procento kakaa

Vlastnosti

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
cista lamana mlecna cokolada lamacka cokoladova cokoladovna janek
250 Kč / ks

Ta nejvoňavější čokoláda zalitá sklenkou mléka.

1503
lamana cokolada s mandli tmava mandle cokoladovna janek
269 Kč / ks

Tohle je trochu oříšek. Naštěstí ten mandlový.

1512

Lámaná čokoláda na kousíčky

Lámaná čokoláda je jedním z nejpopulárnějších způsobů, jak si vychutnat tento oblíbený sladký pochoutku. Na rozdíl od pralinek nebo bonbónů, přichází ve větších blocích, které si můžete lámat na menší kousky podle své chuti. Tento způsob prezentace nejenže umožňuje snadnější sdílení s přáteli a rodinou, ale také nabízí jedinečný zážitek z konzumace,

A jaká ta lámaná čokoláda vlastně je?

Mohli bychom tady teď vyprávět pohádky o tom, co všechno lámaná čokoláda je a co naopak vůbec. Jaká by měla být a co od ní čekat. Ale proč vás krmit slovy. Zkuste to radši na vlastní jazyk a nebezpečí. Nebezpečí? Jakto? To, co děláme, totiž způsobuje okamžitou závislost na kvalitní čokoládě.

Proč JANKOVY čokolády slova nepotřebují?

Když jsme se v roce 2015 do téhle šílenosti pustili, věděli jsme jediné. Naše práce bude mluvit sama za sebe. A toho se držíme. Jsme podobně struční jako seznam složení na našich obalech. Poctivé řemeslo totiž žádné romány nepotřebuje. A pořádná čokoládová bonboniéra zase stojí na několika málo kvalitních ingrediencích. Neředí se rostlinnými oleji. Neschovává se za hory cukru. Naopak. Přiznává se ke všemu ve své nejčistší podobě. Není tak ničím jiným než čokoládou bez výmluv.

TIP: Už máte svojí čokoládu v košíku? Nezapomeňte si také vybrat z našich čokoládových filtrů a vyzkoušejte také čokoládové figurky, kokosovou čokoláduhořkou čokoládu, nebo třeba čokoládové uhlíOsobně nás můžete navštívit v JANKOVO prodejně v Praze nebo zakoupit naše produkty v jedné ze stovek partnerských prodejen. Budeme se těšit!