Slovník pojmů

7 B C Č D E H I J K L M N O P R S T V

nejkvalitnější čokoláda

Cože to ten JANEK dělá? Vážně kvalitní čokoládu. A když říkáme kvalitní, myslíme tím nejkvalitnější. Čokoláda, která křupe, další chroupe a najde se i taková, co se prostě jen lehce rozplývá na jazyku.

nejkvalitnější kakao

Kvalitní kakaové produkty – protože čokoládou to u nás ani zdaleka nekončí. Naopak. V rukávu máme pořádná esa. Boby, máslo, slupky nebo hmota. Máme všechno.

nejlepší bílá čokoláda

Když i ta nejjemnější je málo jemná, je na řadě kvalitní bílá čokoláda. Kakaové máslo plné chuti vytváří strukturu, v které vše tak nějak samo plyne. Bez řečí. Ale rozhodně to není nuda. 

nejlepší bonboniéra

Ta vážně nejlepší bonboniéry spojují hned dvě věci, co milujeme. Čokoládu a jednohubky. Takové, že byste za ně klidně dali celou výplatu. Ale tady nemusíte! 

nejlepší bonboniéra

Ta vážně nejlepší bonboniéry spojují hned dvě věci, co milujeme. Čokoládu a jednohubky. Takové, že byste za ně klidně dali celou výplatu. Ale tady nemusíte!

nejlepší čokoláda na světě

Cože to ten JANEK dělá? No, tu nejlepší čokoládu. A když říkáme nejlepší, věříme tomu. Děláme si totiž všechno sami a víme, co do každé tabulky dáváme. Díky tomu je to čokoláda, která křupe. 

nejlepší hořká čokoláda

Sladkost, která vlastně není sladká – tenhle trumf drží naše nejlepší hořká čokoláda. Chutě jen nezažene, ale reálně je naplní. Výrazné tóny čerpá z těch nejkvalitnějších kakaových bobů a nic je zbytečně neruší.

nejlepší kakao

Nejlepší kakaové produkty – protože čokoládou to u nás ani zdaleka nekončí. Naopak. V rukávu máme pořádná esa. Boby, máslo, slupky nebo hmota. Máme všechno.

nejlepší proteinové tyčinky

Kolik svalů se vejde do jedné tyčinky? No, nejlepší proteinová čokoláda je rovnou z více jak 31 % tvořena proteinem. A pak tou nejkvalitnější čokoládou. Vzali jsme ty nejvoňavější suroviny. Přebrali a zpracovali. 

nepražené kakaové boby

Nepražené kakaové boby – celé základy našich čokolád, silná chuť a hlavně víc než jen mlsání. Jejich zemitá, hořká chuť naplní každý váš chuťový pohárek a uspokojí i ty nejnáročnější.