Dětský čokoládový adventní kalendář

Novinka Tip
990 Kč 860,87 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné (> 50 ks)

Aby to čekání uteklo. A děti si na něm pořádně smlsly. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vánoce jsou sice jednou za rok, ale nedočkavé děti potkáme doma minimálně... každý den. A těch posledních 24 dokáže vážně bolet.

Klasický fígl s adventem jsme se rozhodli pořádně osladit. A přitom ty menší, ale za to nedočkavější, trochu potěšit. A ne jen tunou cukru. Naopak. 

Během roku ozkoušeno a na advent jako když najdeš. Teda my jsme našli a zabalili do skoro půl kilového kalendáře. Klasických 24 políček naplněných k prasknutí. Figurky, pralinky i celá tabulka čokolády. 

S tímhle kalendářem ani nebudete chtít, aby ty Vánoce přišly.

JANEK, to je: 

  • poctivá česká výroba
  • čistá přírodní chuť
  • bez palmového oleje
  • bez lepku
  • bez barviv
  • závislost na pořádné čokoládě

Hmotnost: 400 g

Složení: kakaová hmota, kakaové máslo, sušené mléko, smetana, cukr, přepuštěné máslo, glukózový cukr, kakaový likér, emulgátor: sojový lecitin, přírodní vanilka, krém z lískových oříšků (cukr, lískové oříšky, kakaosušené plnotučné mléko, potisk (kakaové máslo, barviva: E101, E120, E171), dark kakao

JANKŮV příběh

Začalo to v Uherském Brodě roku 2015 chutí na čokoládu. Pravou a poctivou. Čokoládu, která vám naplní každý chuťový pohárek až po samotný okraj a pak se postupně rozplyne. Se slinami se nám začaly sbíhat i myšlenky. Z touhy po výjimečné kvalitě a požitku se tak zrodila naše Čokoládovna JANEK. Děláme přesně to, na co jsme tenkrát dostali tu šílenou chuť. Děláme čokoládu bez výmluv.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
KM Avatar autora První den zklamání 1.12.2020 09:21
Syn se velmi těšil na otevření kalendáře....odpočítával, kolikrát se vyspinká a otevře první okénko. Dnes ráno po probuzení utíkal ke kalendáři, otevřel číslo 1 a našel tam čokoládu obalenou v hořkém kakau a proplakal mi tady ráno. Ani do školy nechtěl jít, jak byl zklamaný :( ! Mně osobně ten kousek chutnal, ale rozhodně není vhodný pro malé dítě! Takže za mě velké zklamání a modlím se, aby zítra našel něco, pro něj, jedlého!
Odpovědět
JK Avatar autora 28.12.2020 13:07
Tak jste nám popsala vaše rozmazlené dítě a dál ?
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MB Avatar autora | 20.12.2020
Velka spokojenost. Dekujeme za kvalitu
5
LK Avatar autora | 30.11.2020
Super
5
LS Avatar autora | 18.11.2020
Kalendáře ohodnotím, až je děti dostanou. Horká čokoláda chutná mě, dětem moc ne, zřejmě jsem použila špatný poměr ingrediencí
5
MH Avatar autora | 12.11.2020
Kalendář hodnotit nemůžu, ještě ho čerti nepřinesli. Ale s jinýmy produkty od Janka mám jen dobré zkušenosti, tak předpokládám, že i kalendář bude ok.
5
PB Avatar autora | 11.11.2020
Adventní kalendář přece nelze hodnotit 11.listopadu....