KONTAKTY

KAKAOVNÍK s.r.o.
Vazová 2451
68801 Uherský Brod
tel: +420739122471
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 116 Kč
skladem

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


O nás » Náš tým
Rádi bychom Vám představili náš tým…..

                                                             

Členové našeho týmu na Čokoládovém festivalu

Vlastimil Urbanec

Prozatím nedostudovaný ekonom ( :-) ), který se v polovině svého studia rozhodl vycestovat a nasbírat tak řadu cenných zkušeností. Při studijním pobytu v Nizozemsku se mimo jiné dostal na tři týdny jako pomocná síla do čokoládovny. I tato krátká zkušenost stačila k tomu, aby po návratu dostal bláznivý nápad - začít vyrábět svoji čokoládu. Stovky, dnes spíše tisíce hodin strávených nad čokoládou z něj udělali opravdového mistra ve svém oboru. Jeho doménou je výběr těch nejkvalitnějších surovin a jejich následné zpracování. Většina tabulkových čokolád nese právě jeho rukopis.

 

Aneta Hronová

Chocolatiérka, také studentka ekonomické vysoké školy, která prošla celou řadou kurzů a co se týče výsledného estetického zpracování čokolády, je nejsilnějším článkem našeho týmu. Všechny pralinky i lanýže pochází právě z její „dílny“. Většinu receptů si sama vymyslela a i díky tomu je většina našich čokoládových drobností naprostým unikátem.

 

Václav Durďák

Třetí ze studentů a spolumajitelů. Je stavebním kamenem i nositelem myšlenek a vizí celé čokoládovny. Většina nápadů se rodí právě v jeho hlavě stejně jako jejich realizace. Díky předešlým zkušenostem s podnikáním a jeho „lásce“ k číslům má na starosti naše celkové fungování. Stará se především o to, aby se zbytek týmu mohl věnovat 100% své práci.